Latvijā ražota lolojumdzīvnieku barība suņiem un kaķiem

Augstākās kvalitātes gaļa no mājlopiem kas audzēti
Latvijas zemnieku saimniecībās mūsu mīluļiem, suņiem un kaķiem.

UZZINĀT VAIRĀK

Par mums

Kopš dibināšanas brīža, 2010. gada augusta, uzņēmums nodarbojas ar lauksaimniecības dzīvnieku iepirkšanu, kas audzēti Latvijas zemnieku saimniecībās. Iepirktie mājlopi tiek pārstrādāti lopkautuvē – Vecpiebalgas novada, Inešu pagasta, “Kleivēnos”.

Viens no uzņēmuma mērķiem ir nodrošināt mūsu mīluļus suņus un kaķus ar augstākās kvalitātes dabisku barību, kas iegūta no Latvijas laukos audzētu mājlopu gaļas.

SIA “Latvijas gaļa” zīmola biorawpetfood.lv īpašnieks ir nodevis ekspluatācijā lolojumdzīvnieku barības ražotni Ērgļos, Ērgļu novadā.

Visas izejvielas, kas tiek izmantotas lolojumdzīvnieku barības ražošanai ir Latvijā audzētas, iegūtas kautuvē Vecpiebalgas novada, Inešos. Piedāvājumā ir produkti, kas ražoti no liellopa, jaunlopa, teļa, aitas, jēra, kazas, zirga gaļas. Piedāvājumā ir gan bioloģiski, gan konvencionāli produkti.

Jaunā rūpnīca Latvijā ir pirmā un pagaidām vienīgā, kura sākusi ražot trīs dažādus lolojumdzīvnieku barības veidus:

Ražošanā netiek izmantoti konservanti, krāsvielas, garšas pastiprinātāji. Gaļas konserviem tiek pievienoti arī vitamīni un minerālvielas. Saldētas barības un konseru sastāviem papildus tiek pievienots vietējo piegādātāju trusis, vista, lasis un pīle.

Produktu recepšu sastāvu radīšanā aktīvi piedalās pieredzējuši Latvijas un Rietumvalstu veterinārārsti. Ražošanā izmantojam modernas rietumvalstu gaļas apstrādes iekārtas un tehnoloģijas.

 

 

Uz augšu